Masz pytania? Zadzwoń: +48 533 382 555

Social media: 

O nas

Biuściasty Zakątek

To miejsce tworzone z pasją przez kobiety dla kobiet

A zaczęło się od typowej wizyty w salonie z bielizną w Warszawie – to miały być zwykłe zakupy, a przerodziły się w niesamowitą lekcję brafittingu i okazały się początkiem nowego etapu mojego życia. To właśnie po tym spotkaniu wiedziałam, że chcę pomagać kobietom w dbaniu o ich piersi, w profesjonalnym doborze bielizny. Wiedziałam, że wybór odpowiedniego stanika to nie to samo co zakup rękawiczek – do tego potrzeba wiedzy, umiejętności doboru odpowiedniego rozmiaru i przede wszystkim bielizny doskonałej jakości. „Stanikową rewolucję” w Suwałkach rozpoczęłam 13 czerwca 2012 roku. To wtedy, będąc już po szkoleniach brafittingowych, otworzyłam nasz pierwszy sklep.

Początki nie były łatwe… Panie bały się nowych rozmiarów i nie były przyzwyczajone do „towarzystwa” innej kobiety w przymierzalni. Szybko jednak przekonały się, że rozmiar nie kończy się na miseczce D, a obwód nie zaczyna od 70 cm.

Dzisiaj moje klientki już wiedzą, jak pięknie mogą wyglądać ich piersi w odpowiednio dobranej bieliźnie. Widzą i czują różnicę, gdy mają biustonosz „uszyty jak na miarę”, dlatego gdy ich ciało zaczyna się zmieniać (ciąża, karmienie piersią, menopauza), chętnie do mnie wracają.

Pomaganie kobietom to moja misja …dlatego oprócz indywidualnego doboru bielizny aktywnie uczestniczę we wszelkich akcjach promujących profilaktykę raka piersi. Prowadzę szkolenia dla uczennic szkół średnich w Suwałkach, Augustowie i Olecku, opowiadam o potrzebie samobadania w czasie różnego rodzaju happeningów organizowanych w naszej okolicy oraz biorę udział z tzw. Białych Niedzielach.

Zapraszam i Ciebie!

Beata Jeleniewicz

Ekspert doboru bielizny, certyfikowana brafitterka

2017 © BIUŚCIASTY ZAKĄTEK

Realizacja: G-SOFT